Ubezpieczenie

UBEZPIECZENIE
TRANSPORTOWANEGO MIENIA

OCP

Ubezpieczenie mienia, zwłaszcza firmowego, jest niezwykle istotne. Decydując się na przeprowadzkę firmy, przenosimy nie tylko meble, ale również kosztowny sprzęt oraz dokumenty, które niekiedy mają spora wartość. Posiadamy kompleksowe ubezpieczenie, dopasowane do transportowanych rzeczy na kwotę 250 tysięcy euro, dzięki czemu nasi klienci nie muszą się martwić o ewentualne uszkodzenia powstałe w trakcie załadunku, transportu czy rozładunku.

Obecnie posiadamy trzy komplementarne polisy ubezpieczeniowe, które zabezpieczają poszczególne obszary naszej działalności:

  • Ubezpieczenie OC przewoźnika drogowego w ruchu krajowym, które zabezpiecza Twoje mienie transportowane do dowolnego miejsca w kraju.
  • Ubezpieczenie OC przewoźnika drogowego w ruchu międzynarodowym, które zabezpiecza Twoje mienie transportowane do dowolnego kraju w Europie.
  • Ubezpieczenie OC prowadzonej działalności przeprowadzkowej, które zabezpiecza Twoje mienie podlegające pakowaniu, transportowaniu i rozpakowywaniu w nowej lokalizacji.